OZKANLAR EKMEK
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dünden Bugüne

Kısa zamanda hızlı bir büyüme sürecine giren ÖZKANLAR EKMEK sektörde ürünlerinden söz ettirmeye devam ediyor.

Güçlü bir markanın ancak kalite basamakları üzerinde yükseleceğine olan inançla; un seçiminden üretime, hijyenden kalite kontrole, satış pazarlamadan sevkiyat işlemlerine değin gösterdiği özeni nitelikli personeli ile destekleyen kurumumuz müşteri memnuniyeti ve uluslararası kalite standartlarını yakalamayı başında ön koşul olarak kabul etmiş ve sertifikasyon işlemlerini tamamlamıştır.


Pastalarımızda, mayalı ve mayasız tüm ürünlerimizde yıllardır alıştığınız lezzet ve ürün seçeneklerini en mükemmel ve kaliteli şekilde sunmayı hefef edinen ÖZKANLAR EKMEK üstün teknoloji ve hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda yer alamaktadır.

Amacımız yapmakta olduğumuz Fırıncılık hizmetini daha ileri seviyeye ulaştırmak, ürettiğimiz ürünlerde kalite , lezzet ve temizliğe önem vererek , bu konuda kendini sürekli yenileyip geliştirerek yoluna devam etmektedir.

MİSYONUMUZ;
Sağlıklı , kaliteli , lezzetli , bol çeşit ürün üreten , üretim ve tüketim de halk sağlığını ve damak zevkini düşünen, sürekli gelişen ve aranan bir marka olmaktadır.


VİZYONUMUZ;
Türk gıda kodeksine uygun kaliteli ürünler üretmek,
Üretimin her aşamasında kalite gelişimini sağlamak
Nitelikli ve aranan ürünler ve çeşitlerini geliştirmek,
Bayi ağını ve perakende satış noktarını geliştirerek daha çok kişiye hizmet verebilmek
Sektörümüzle ilgili kalite standartlarına uymak,
Çalışan ve müşteri memnuniyetini temel hefef edinmek,
Sağlıklı ve hijyenik üretim ortamı sağlamak.